DANAJSKÝ DAR

15. května 2013 v 17:25 | artikel |  fejetony
Reklama je všude, ať už se kouknu na televizi, otevřu noviny nebo se podívám na mobil, kde se vyjímá velký nápis HTC. Televizní reklama nám dokáže dokonale vsugerovat, že jeden výrobek je zaručeně nejlepší na trhu. A někteří lidé tomu slepě věří a mezi ně na (ne)štěstí patří moje babička.


Když jsem jednou přišla a na skřínce ležel vybrační pás z teleshoppingu, který má zaručeně vypracovat břišní svaly a odstanit tukové buňky. Babička se musela hned pochlubit. První problém nastal, když se pokoušela zapnout pás kolem pasu. Bohužel výrobci nepočítali s nadměrnými velikostmi, ale nakonec se s mojí pomocí suchý zip chytil a držel. Teď jsme to museli zapojit do zásuvky, to šlo lehce, ale druhý problém byl, že se člověk od zásuvky nesměl hnout. Šnůra totiž měřila asi půl metru a volnou prodlužovačku babička nenašla. Dopadlo to tak, že kdykoliv to babička chtěla pustit a nikdo nebyl doma, tak to zapnula, ovázala okolo pásu provázek, aby to drželo a postávala u stěny, jelikož si s tím nemohla sednout ani do křesla. Asi po měsíci to babička schovala a od té doby jsem to neviděla.

Letos na vánoce si přála babička váhu, aby mohla udržovat svoji tělesnou hmotnost. Vybírala na intrernetu a našla takovou, co měří procenta tuku, vody a svaloviny v těle. Když to pod stromečkem rozbalila, tak jsme to museli všichni vyzkoušet, ala babička se styděla. Tak jsme jí alespoň ukázali, jak se to nastaví. Druhý den babička volala mamce, že jí ta váha nefunguje, protože když na ní stoupne ukáže se syntex error. Přitom má být váha do stopadesáti kilo. Nakonec na to babička přišla. Váhu jí to zváží, ale se zbytkem se nevejde do tabulek. Když jsem se u babičky opět objevila, poslala nám domů zbytek cukroví, že to už nechce ani vidět. Stejně bych se vsadila, že až příjdu příště, tak bude napečeno.

Nevím zda by byl svět bez reklam lepší, ale rozhodně by byl nudnější.

Pokud se vám někdy stala podobná příhoda, tak mi o ní třeba napište do komentářů... ;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

stala se vám někdy podobná příhoda?

Ano
ne

Komentáře

1 lauraadiefuchs | Web | 16. května 2013 v 12:41 | Reagovat

:D:D Velmi jsem se pobavila.  Určitě se u nás doma taky něco takového stalo, jen si nemůžu na nic vzpomenout :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama