Hotovo

24. května 2013 v 13:41 | artikel |  střípky z mého života
Tak to mám za sebou! Zládla jsem to, ale nervy pracovaly.
Jak to všechno probíhalo?Přes noc jsem se moc nevyspala- šla jsem spát o půlnici a asi do tří se převalovala v posteli. A ráno jsem se probudila už před šestou hodinou. No nervy pracovaly.
Byla jsem strašně nervózní a myslela si, že to nezvládnu, chtělo se mi brečet, ale překonala jsem to a vstoupila do místnosti.

První zkouška byla z českého jazyka/literatury. Učitelka mi popřála šťastnou ruku a já si vytáhla číslo 13- popravdě jsem vůbec nevěděla, co tato otázka obnáší dokud neřekli, že je to Želary. Z výběru jem nebyla nadšená, protože z dvaceti knížek jsem nepřečetla asi čtyři a Želary byla jednou z nich (děj jsem si přečetla na internetu). Hned na začátku mě upozornili, že jsem jediná, kdo si tuto ukázku vybral :-) Ukázku jsem zasadila do kontextu textu, řekla něco o vystupujících postavách ve výňatku....... Skončilo to dobře- dostala jsem 8 bodů z 9.

Po této zkoušce jsem se trochu uklidnila- nebylo to tak hrozné jak jsem si myslela. A čekala mě chemie. Číslo 22- no hrůza. Ethery a jejich sirné obdoby a karbonylové kyseliny. Dostala jsem ten papír, koukala na to a absolutně nevěděla, protože to byla otázka kterou jsem naposledy viděla tak před měsícem. Tak jsem docela hodně typovala- a kupodivu správně. Pocity po této zkoušce byly skvělé a ulevilo se mi a říkala jsem si, že to už zvládu.

Poslední byla zkouška z biologie. Otázka čílo 1- plazi, ptáci a savci. No nedopadlo to úplně podle mích představ, protože jsem se to učila úplně jinak, než co se po mě chtělo. Ale jsem ráda, že jsem to uhrála.

Na závěr musím říct, že jsem neměla šťastnou ruku, ale i tak to dopadlo dobře.

Pokud chcete vědět jaké známky jsem dostala, tak se kouknětě zde: Den D

Jsem neuvěřitelně ráda, že to mám za sebou, je to fakt super pocit. Večer jsme měli maturitní večírek a jelikož to všichni až na jednoho človíčka zvládli, tak bylo co oslavovat. Všichni si to užili a přišlo celkem i hodně učitelů- poznali jsem je trochu z jiné stránky. Musím říct, že to bylo o mnoho lepší než maturitní ples.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama